PROSLAVA ROĐENDANA

Datum objave: 23.03.16 Objavio: admin

Djeca su „investicija“ koja se uvijek isplati. Zaista vrijedi u njih ulagati i svaki potrošeni novčić u konačnici bude opravdan.
Danas je vrlo teško biti kreativan, originalan, drugačiji… Šta darovati najmlađim, a da to bude „kul“ kao što sami kažu? Djeca imaju sve, čak i prije nego što to požele.
Međutim, zabava i to ona neobična uvijek ostaje u pamćenju i rado se prisjećamo uspomena vezanih za istu. Stoga, mi vam nudimo rješenje koje će ispuniti vaša očekivanja, ali i očekivanja vaših mališana.

Ovaj prostor je već provjeren, testiran, znači ne pričamo napamet i bez argumenata. Rođendanske zabave, druženja vaše djece, njihovih prijatelja, vršnjaka, igra, edukacija, proslava…sve ovo i još mnogo više nudi naša škola.
Tačnije, PRODUŽENI BORAVAK „DRUGE OSNOVNE ŠKOLE“ u Hrasnici ( Školska 1 ).

Da rođendan ne bude samo proslava „reda radi“, da to bude doživljaj kojeg se rado prisjećate, uspomena na koju ćete sa čežnjom pomisliti, nešto što je bilo vrijedno dječijeg osmijeha …..
Dovoljno je da dođete do prostorija „Druge osnovne škole“ i ispunjenje dječijeg sna je nadohvat ruke.

„DA SAN POSTANE JAVA, A OSMIJEH I ZADOVOLJSTVO SPOZNAJA!“

Ovo je naša misija u kojoj želimo učestvovati zajedno sa vama. Posjetite nas i uvjerite se u istinitost navedenog.