POSJETA FABRICI NAMJEŠTAJA „SINKRO“

Datum objave: 5.03.19 Objavio: admin

U okviru treće planirane PROJEKTNE SEDMICE realizovane u mjesecu februaru, učenici III razreda naše škole su posjetili fabriku namještaja „SINKRO“.U pratnji svojih učiteljica Džino Azre, Festić Kovač Alme i Kadrija Medihe, te pedagogice naše škole Memić Indire, učenici su obišli fabriku  i upoznali se s načinom proizvodnje namještaja. Ova posjeta je bila samo jedna od aktivnosti realizovanih u okviru PROJEKTNE SEDMICE, koja pruža učenicima usvajanje novih znanja u interesantnom okruženju i primjenu  usvojenih znanja i vještina u praksi.

Uposlenici „SINKRA“ su radoznale mališane srdačno dočekali, te im omogućili uvid u samu proizvodnju i salon namještaja. Učenici su bili oduševljeni ponudom, ali i ljubaznim osobljem. Radosna djeca i domaćini opravdali su vrijednost i značaj ove posjete, posebno jer se fabrika nalazi u neposrednoj blizini naše škole.

Hvala našim domaćinima, a mi se unaprijed radujemo novom susretu!