PRIREDBA POVODOM OBILJEŽAVANJA DANA ŽENA

Datum objave: 8.03.20 Objavio: admin

Širom svijeta, obilježavanje 8. marta – Međunarodnog dana žena je dio borbe za ekonomsku, političku i socijalnu ravnopravnost žena i muškaraca.

Tim povodom je u četvrtak, 05.03.2020. godine u prostorijama naše škole, održana priredba koju su pripremili naši vrijedni učenici i nastavnici. Ova priredba je samo jedna u nizu programskih aktivnosti u okviru kulturne i javne djelatnosti naše škole.

Uz prigodan kulturno-umjetnički program, prisutnim gostima, roditeljima i nastavnicima, učenici su na najljepši način prenijeli emocije posvećene svim majkama, koje su prvi učitelji djetetu. One su uvijek pune ljubavi, razumijevanja i saosjećanja.

Podrška učenicima nije izostala. Gosti su zaista uživali, te su s našim učenicima pjevali i smijali se, bodreći tako naše male glumce, recitatore, pjevače.

Pored redovne nastave, učenici naše škole pohađaju brojne sekcije, tako da im je ovo bila prilika da pokažu svoju kreativnost i umijeće kroz pjesmu, igru, glumu i recitaciju.

Ako je ljubav slatka poput cvijeta, onda je majka taj slatki cvijet ljubavi.

Svim našim dragim damama – uposlenicama, majkama, saradnicama i prijateljicama škole, SRETAN DAN ŽENA!