Dodjela zahvalnica uposlenicima Druge osnovne škole

Datum objave: 27.06.19 Objavio: admin

Protekla školska godina bila je veoma uspješna i, mada je trajala malo duže nego što smo navikli, dočekali smo zasluženi raspust i odmor. Kao krunu ove uspješne školske godine, na svečanom skupu održanom 26.06.2019. godine direktor mr. Almir Ćesko okupio je uposlenike Druge osnovne škole te uz prigodno obraćanje podijelio zahvalnice zaslužnim radnicima.

Mišljenja sam da priznanja treba dati onoj vrsti „običnih neobičnih“ ljudi, ali priznanja treba dati i onoj vrsti ljudi koja se pojavi kad treba, kad „zagusti ili zapne“ odradi, kad grmljavina prestane – oni se „izgube“ i jednostavno nastave da rade svoj posao. Ova priznanja nisu materijalna, ali su trag i dokaz da cijenim vaš trud i zalaganje, bilo ono vidljivo, javno prezentovano, tiho i usput otkriveno.

Želim reći da sam ponosan i zadovoljan brojem baš takvih ljudi i uposlenika u našoj školi, da sam zadovoljan radom svakog pojedinca, ali i radom nas kao tima.“, rekao je ovom prilikom direktor Ćesko i uručio plakete zahvalnice svim prisutnim uposlenicima.

Ovaj svečani prijem završen je uz zakusku i u vedrom raspoloženju. Zahvalni smo našem direktoru što cijeni trud i rad svojih uposlenika i time ponovo čini Drugu osnovnu školu drugačijom i boljom od ostalih.