Sekcije

Datum objave: 3.10.14 Objavio: admin

R.b. Naziv sekcije Voditelj sekcije Ukupan broj planiranih časova Termini održavanja
Prvi termin Drugi termin
1. Recitatorska sekcija III razreda Suvada Studenović 35 Srijeda 
11:35-12:20
Srijeda 
12:25-13:10
2. Ritmička sekcija Sanela Pekić 35 Četvrtak 
17:05-17:50
Četvrtak 
17:05-17:50
3. Dramska sekcija III razreda Amra Medar 35 Srijeda 
11:35-12:20
Srijeda 
12:25-13:10
4. Dramska sekcija IV razreda Amira Hadžić 35 Četvrtak 
11:35-12:20
Petak 
12:25-13:10
5. Recitatorska sekcija za IV razrede Mediha Kadrija 35 Petak 
11:35-12:20
Petak 
12:25-13:10
6. Mali ekolozi Azra Džino 35 Ponedjeljak 
17:05-17:50
Ponedjeljak 
12:25-13:10
7. Saobraćajna sekcija Rizo Turković 35 Ponedjeljak 
12:25-13:10
8. Recitatorska sekcija za VI i IX razrede Edina Hodžić 35 Srijeda 
12:20-13:10
Srijeda 
13:30-14:15
9. Recitatorska sekcija za V, VII i VIII razrede Edina Rašljanin 35 Utorak 
13:30-14:15
Petak 
13:30-14:15
10. Dramska sekcija za VI i IX razrede Mersija Huseinović 35 Četvrtak 
12:25-13:10
11. Dramska sekcija za V, VII i VIII razrede Edina Rašljanin 35 Utorak 
13:30-14:15
Petak 
13:30-14:15
12. Bibliotekarska sekcija Enesa Ustamujić 35 Srijeda 
12:25-13:10
13. Literarno-novinarska sekcija Mersija Huseinović 35 Utorak 
12:25-13:10
Utorak 
17:55-18:40
14. Lingvističko-novinarska sekcija na engleskom jeziku Aldiana Laličić 35 I smjena – Petak (VII) 
13:30-14:15
II smjena – Četvrtak (VII) 12:25-13:10
15. Foto sekcija za više razrede Amela Kahriman 35 I smjena – Četvrtak
9:40-10:25
II smjena – Četvrtak
15:10-15:55
16. Hor i orkestar Dijana  Rogić 35  Ponedjeljak 
12:20-13:10
 
Srijeda
12:20-13:10
 
Petak
13:10-13:55
Ponedjeljak
18:40-19:25
 
Srijeda
18:40-19:25
 
Petak
18:40-19:25
17. Likovno-estetska sekcija Amela Kahriman 35 I smjena – Petak
9:40-10:25
II smjena – Utorak
14:20-15:05
18. Građevinska sekcija Selma Ćehović 35 II smjena – Ponedjeljak 
18:45-20:15
Dva časa u II smjeni svake druge sedmice
19. Školska saobraćajna patrola Selma Ćehović 35 I smjena – Srijeda
12:25-13:10
II smjena – Srijeda 
17:55-18:40
20. Elektrotehnička sekcija Elvis Alić 35 I smjena – Ponedjeljak (VII i VIII) 
13:30-15:05
21. Historijska sekcija Alma Pamuk 35 Petak 
16:15-17:30
Utorak 
12:20-13:10
22. Prva pomoć Zinaida Ćišo 18 Ponedjeljak 
9:00-10:30
Utorak 
12:25-13:30
23. Misli mine Zinaida Ćišo 17 Ponedjeljak 
09:00-10:30
Utorak 
12:25-13:10
24. Košarkaška sekcija za dječake Enis Muhović 35 Ponedjeljak
18:40-19:30
Četvrtak 
18:40-19:30
25. Odbojkaška sekcija za dječake Hasan Rakanović 35 Četvrtak 
18:40-19:30
Ponedjeljak 
18:40-19:30
26. Odbojkaška sekcija za djevojčice Hasan Rakanović 35 Četvrtak 
18:40-19:30
Ponedjeljak 
18:40-19:30
27. Projekat”Građanin” Sena Beširević 34 Srijeda 
12:20-13:10
Četvrtak 
13:30-14:15
28. Kaligrafija Omer Bajramović 35 Utorak 
18:00-18:45
Utorak 
12:25-13:10