Drugi memorijalni turnir „Faruk Smailagić“

Datum objave: 10.12.19 Objavio: admin

Dana 28.11.2019. u prostorijama Desete osnovne škole održan je turnir u odbojci za dječake u čast preminulog kolege i nastavnika tjelesnog odgoja, Faruka Smailagića. Na turniru su učestvovale ekipe iz svih jedanaest osnovnih škola sa područja općine Ilidža. Našu školu predstavljala je ekipa u sastavu: Ersan Glušac, Aldin Fazlagić, Aner Ajdinović, Hamza Fočo, Irhad Hujdur, Kenan Herić, Ermin Tutun, Ammar Nikšić i Nidal Baračić, a predvodila ih je nastavnica Adisa Divoš.

Turnir je protekao u fer-play igri i dobroj atmosferi. Pobjednik turnira je ekipa Desete osnovne škole, a naša ekipa osvojila je odlično treće mjesto. Diplome i pehare uručio je sin rahmetli nastavnika Faruka, Adi Smailagić. Čestitamo našim odbojkašima i nastavnici Adisi Divoš na ostvarenim rezultatima!