Izlet učenika prvog razreda

Datum objave: 19.10.19 Objavio: admin

Dana, 14.10.2019. godine, u dvorištu naše škole, realizovan je izlet učenika prvog razreda. Radost, igra i druženje naših prvačića su uljepšali ovaj jesenji dan. Prostrano prirodno okruženje i sunčano vrijeme su učinili da se djeca osjećaju sretno i razigrano.

Naši najmlađi učenici, naši prvačići, su zaista uživali zajedno sa svojim vršnjacima i učiteljicama. Ovo je bilo njihovo prvo zajedničko druženje u prirodi, ali i velika radost, što se moglo vidjeti na njihovim sretnim licima.

Cilj škole je da znanje prenosi na najljepši mogući način, a ovaj jednodnevni izlet je bio prilika da učenici uče iz neposrednog okruženja, da se bolje upoznaju, te da shvate da je škola mjesto sigurnog i sretnog odrastanja.

Svi su uživali, a sa sobom će ponijeti prelijepe uspomene, kojih će se rado sjećati.

Našim prvačićima želimo još mnogo lijepih zajedničkih druženja, jer drugarstvo je kao zvijezda koja nebo krasi!