Općinsko takmičenje iz geografije

Datum objave: 10.04.19 Objavio: admin

Dvadesetdrugo općinsko takmičenje učenika osnovnih škola Ilidže iz geografije, pod pokroviteljstvom Općine Ilidža, a u organizaciji Službe za obrazovanje, kulturu, sport i informisanje održano je u Četvrtoj gimnaziji Ilidža 12. marta 2019. godine. Na takmičenju su učestvovali učenici devetih razreda iz 12 osnovnih škola, a svaku školu predstavljalo je po tri učenika. U ekipnom plasmanu najbolja je Prva osnovna škola, druga je Deveta osnovna škola i treća Treća osnovna škola.Našu Drugu osnovnu školu predstavljali su učenici: Adna Durmo, Amina Spahović i Almedin Mraković predvođeni nastavnikom Fahrudinom Bičom. Osvojili su ekipno 5. mjesto i time dostojno predstavljali svoju školu. Čestitamo im i želimo puno sreće u takmičenjima narednih godina!