Pripreme za početak nove školske godine

Datum objave: 8.09.19 Objavio: admin

Na početku školske godine učenici i nastavnici ulaze u čiste i mirisne učionice i počinju sa radom. Ta čistoća i red kao da se podrazumijevaju na početku nove školske godine. Ipak, napori Uprave škole i trud i rad našeg tehničkog osoblja da se nova školska godina dočeka u još boljim uslovima nego prethodne godine uočljivi su već od samog ulaska u dvorište škole. Čisto i pokošeno dvorište spremno je dočekalo svoje đake. Okrečene i očišćene učionice su svojim mirisom pozdravile učenike, a neki od kabineta dobili su i dodatnu opremu.Uprava škole i ove godine izdvojila je sredstva za sanaciju i rekonstrukciju zidova učionica razredne nastave, kabineta likovne kulture, biologije i hemije, te kabineta informatike. Pored gletovanja i krečenja zidova kabineta likovne kulture, postavljanja pločica, lavaboa, sušila za ruke, u kabinetima biologije i hemije nabavljeni su novi ormari za pomagala i nastavna sredstva potrebna za rad. Izvršena je i nabavka novih ormarića za učenike razredne nastave, te nabavka pametne table za kabinet informatike te laptopa za nastavu tjelesnog i zdravstvenog odgoja. Izvršeno je i renoviranje zidova svlačionica za učenike. Kada je u pitanju Produženi boravak, obavljeno je generalno čišćenje, krečenje, dubinsko čišćenje namještaja i sanitarnog čvora.
Naši učenici ulaze u čiste i uredne prostorije. Uslovi za rad su obezbjeđeni, a mi ćemo se truditi da svojim radom i odgovornošću iskažemo zahvalnost.