ATLETSKI KUP ZA OSNOVNE ŠKOLE KANTONA SARAJEVO

Datum objave: 12.10.22 Objavio: Rialda Bibuljica

Nakon zapaženog uspjeha na općinskom nivou Atletskog kupa za osnovne škole, naši učenici su uzeli učešće i na kantonalnom Atletskom kupu za osnovne škole Kantona Sarajevo koji je održan u petak 7.10.2022. godine u Centru za sport i rekreaciju “Safet Zajko”. Ovo sportsko takmičenje realizovano je u organizaciji Ministarstva kulture i sporta Kantona Sarajevo, Atletskog saveza Kantona Sarajevo i tehničkog organizatora Atletskog kluba “Atleta” Novi Grad.

Učenici koji su predstavljali našu školu na kantonalnom takmičenju zablistali su u punom sjaju i tako napravili odlične rezultate.

𝗗𝗷𝗲𝘃𝗼𝗷𝗰̌𝗶𝗰𝗲:

Disciplina: bacanje kugle

Vrabac Hana, 3. mjesto

𝗗𝗷𝗲𝗰̌𝗮𝗰𝗶:

Disciplina: Trčanje na 1000 metara

Fočo Afan 1. mjesto 🏆

Disciplina: Bacanje kugle

Pozder Asaf, 8. mjesto

Našim učenicima i njihovim nastavnicima Adisi Divoš, Mirzi Valjevcu i Emiru Musiću upućujemo najiskrenije čestitke na postignutim rezultatima!