DAN DJEČIJE RADOSTI U PRODUŽENOM BORAVKU

Datum objave: 8.01.23 Objavio: Rialda Bibuljica

Povodom Dana dječije radosti, 30.12.2022. godine, organizovane su aktivnosti darivanja i veselja u produženom boravku s ciljem da se djeca raduju i bolje međusobno upoznaju.

Ova aktivnost je nazvana Secret Santa, a ona je podrazumijevala da sva djeca kupe poklone jedni drugima i bilo je od velike važnosti da darivalac ostane anoniman i izmami osmijeh na licu svom drugaru kojem ga je poklonio. Deda Mraz je izazvao velike radosti i uzbuđenje kod djece svojom iznenadnom pojavom, a još veće iznenađenje je bilo što je to bio baš njihov učitelj Muhamed.

Zahvaljujemo svima koji su učestvovali u ovom lijepo organizovanom danu, punom ljubavi i pažnje za korisnike usluga produženog boravka. Posebno se zahvaljujemo učitelju Muhamedu Leki, koji je imao ulogu Deda Mraza i učiteljici Fatki Subašić za ovako divne i humane aktivnosti. Želimo svima sretnu Novu, 2023. godinu.

Pripremila: Sanela Pekić