DARIVANJE JE DAR SAM PO SEBI

Datum objave: 21.09.22 Objavio: Rialda Bibuljica

Najljepše i najvrijednije karakteristike čovjekovog života su humanost i dobrota. Dobrota je dio našeg svakodnevnog života. Ona je osnova svega dobrog što dijelimo, ona je ta koja omogućuje suživot, velikodušnost i predanost u potrazi za općim dobrom koje nas čini ljudima.

Jedna donacija koja je mnogo obradovala našu školu je humano djelo našeg kolege, nastavnika Nedžada Botulje. Osluškujući potrebe naše škole, a u cilju što boljeg i uspješnijeg odvijanja odgojno-obrazovnog procesa, nastavnik Nedžad je donirao našim učenicima laptop najnovije I 5 generacije.

Naš uvaženi direktor, gospodin Almir Ćesko uručio je laptop učenicima III-1 i IV-1 razreda čime su osigurani bolji uvjeti za realizaciju i praćenje nastavnog procesa.

U ime cijelog kolektiva zahvaljujemo se kolegi i nastavniku Nedžadu i želimo mu mnogo uspjeha u životu.

Dobrota u riječima stvara povjerenje. Dobrota u mislima stvara dubinu. Dobrota u darivanju stvara ljubav.

Lao Tse

Pripremila: Irma Pamuk-Fejzić