DONACIJA KOMPANIJE MOJ SAN DRUGOJ OSNOVNOJ ŠKOLI

Datum objave: 3.10.22 Objavio: Rialda Bibuljica

MojSan® je brand koji je sinonim za pojam “domaće a kvalitetno” i u vlasništvu je kompanije Delibašić poliuretani d.o.o. iz Kaknja, gdje se nalaze i naši proizvodni pogoni. Prisutni smo na cijelom tržištu BiH i jedan smo od lidera na polju proizvodnje sistema za spavanje sa ciljem intenzivnijeg širenja na regionalnom nivou. U svojoj ponudi imamo madrace, nadmadrace, jastuke, posteljine, latoflekse, krevete te druge proizvode iz asortimana za spavanje.

Kompanija MojSan je, i ove školske godine, posjetila Drugu osnovnu školu i uručila vrijednu donaciju najkvalitenijih spužvi za brisanje tabli.

Ova donacija kompanije MojSan je mnogo značajna za našu školu i nadamo se da će biti primjer i svim drugim društveno odgovornim kompanijama da prate taj put kako bismo, svi zajedno, podizali svijest o pomaganju školskom i odgojno-obrazovnom sistemu.

Zahvaljujemo se kompaniji MojSan i želimo im mnogo uspjeha u daljem radu!

Pripremila: Irma Pamuk-Fejzić