Donacija MojSan

Datum objave: 2.11.20 Objavio: Rialda Bibuljica

Donacija kompanije MojSan Drugoj osnovnoj školi

Najveće bogatstvo je osmijeh na licima djece, a za još jednu pozitivnu priču pobrinuo se MojSan team!

MojSan® je brand koji je sinonim za pojam “domaće, a kvalitetno” i u vlasništvu je kompanije Delibašić poliuretani d.o.o. iz Kaknja, gdje se nalaze i njihovi proizvodni pogoni. Prisutni su na cijelom tržištu BiH i jedan su od lidera na polju proizvodnje sistema z aspavanje. U svojoj ponudi imaju madrace, nadmadrace, jastuke, posteljine, latoflekse, krevete te druge proizvode iz asortimana za spavanje.

U ime tima MojSan, u utorak 28.10. našu školu je posjetio naš dragi Adi Medari tom prilikom nam uručio vrijednu donaciju koju čini 40 najkvalitetnijih spužvi za brisanje table.

Ponekad nije dovoljno biti samo dobar, nego je potrebno animirati i druge na slične aktivnosti, te se zaista nadamo da će ova akcija imati odjeka i da će i drugi poslovni subjekti smoći snage i pomoći školama. Mi ih na ovaj način zapravo želimo uputiti na slične aktivnosti jer je stanje u školstvu sve osim idelanog, a svjesni smo činjenice da sami ne možemo promijeniti svijet.

Zahvaljujemo od srca timu MojSan na ovoj značajnoj pomoći i želimo im još mnogo uspjeha u životu i radu!