GDJE POSTOJI VOLJA, NAĐE SE I NAČIN!

Datum objave: 22.12.22 Objavio: Rialda Bibuljica

Sigurnost učenika je naša glavna zadaća. Uvijek se zalažemo za to da naši učenici imaju ugodan, kvalitetan i siguran boravak kako u školi tako i u školskom dvorištu. Nakon inicijative Vijeća roditelja da se zamijeni rasvjeta u dvorištu Druge osnovne škole, jer  postojeća rasvjeta nije pružala dovoljno osvjetljenja, a pogotovo je to vrlo bitno u ovim zimskim danima kada dnevna svjetlost kratko traje, uputili smo inicijativu Općini Ilidža i na naše veliko oduševljenje, jutros smo ugledali dizalicu sa radnicima koji su ugradili novu led rasvjetu u Školskoj br. 1.

Jedan ne može učiniti mnogo, ali zajedno možemo sve!

Ovim putem veliku zahvalnost želimo uputiti Vijeću roditelja. Posebnu zahvalnost želimo uputiti i načelniku općine Ilidža koji je besprijekornom brzinom i realizacijom prepoznao značaj ove inicijative.

Pripremila: Irma Pamuk-Fejzić