IZLET UČENIKA OSMOG RAZREDA U VISOKO

Datum objave: 26.06.23 Objavio: Rialda Bibuljica

U utorak, 13.6.2023. godine realiziran je izlet učenika osmog razreda gradu Visokom i visočkom parku piramida. Učenici su u jutarnjim satima krenuli u pratnji svojih razrednih starješina prema Visokom. Dolaskom u ovo mjesto obišli su Bosansku dolinu piramida, odnosno Visočicu i tunel Ravne. Tu su imali priliku upoznati i gospodina Semira Osmanagića i čuti zanimljivosti o bosanskim piramidama.

Nakon obilaska arheoloških iskopina, učenici su vrijeme provodili u sportsko-rekreativnom kompleksu parka. Lijepo vrijeme doprinijelo je da ovaj izlet prođe u najboljem redu.

U poslijepodnevnim satima učenici su se sretno vratili u Hrasnicu. Želimo se zahvaliti učenicima na primjernom ponašanju, razrednicima na odgovornosti i upravi škole što organizira ovakve zanimljive i edukativne izlete za svoje učenike!