IZLET UČENIKA SEDMOG RAZREDA U AJDINOVIĆE

Datum objave: 26.06.23 Objavio: Rialda Bibuljica

Iako su kišni dani prijetili da će nas ljeto ove godine zaobići, jedan lijep i sunčan dan je obradovao naše učenike sedmog razreda. Oni su u utorak 6.6.2023. godine u pratnji svojih razrednica posjetili Sportsko-rekreativni centar Ajdinoviće.

Po dolasku u Ajdinoviće učenici su najprije doručkovali, a potom se uputili ka sadržajima koje ovo odmaralište nudi. Ovom prilikom učenici su mogli uživati u svježem zraku i prirodnom okruženju i baviti se sportskim aktivnostima. U prilično posjećenom odmaralištu, učenici su imali prilike družiti se sa vršnjacima, igrati odbojke, bilijara, stonog fudbala, te košarke i fudbala na sportskim terenima. Oni malo hrabriji okušali su se na dječijem zip line-u. Također su izložene domaće i divlje životinje privlačile dječiju pažnju.

Nakon ručka bilo je vrijeme za polazak kući. Učenici su vrijeme u povratku proveli pjevajući u autobusima, uprskos umoru. Najvažnije od svega: izlet je prošao bez ikakvih problema, a svi učenici su se ponašali primjerno.