KANTONALNO TAKMIČENJE IZ GEOGRAFIJE

Datum objave: 31.03.22 Objavio: Rialda Bibuljica

U srijedu 30.3.2022. godine u prostorijama Međunarodne gimnazije „Richmond Park International Secondary School“ na Ilidži održano je Kantonalno takmičenje iz geografije. Na takmičenju su učestvovali učenici iz svih općina Kantona Sarajevo koji su postigli visok plasman na općinskim takmičenjima. Među njima je bila i naša učenica Džejna Ramović koja je, podsjećamo, osvojila prvo mjesto na Općinskom takmičenju.

Sa ponosom i zadovoljstvom vam saopćavamo rezultate: predstavnica naše Druge osnovne škole Džejna Ramović osvojila je 2. mjesto na Kantonalnom takmičenju iz geografije!

Trud i rad se uvijek isplate, a vrijednost stečenog znanja tek će se pokazati u budućnosti. Želimo uputiti iskrene čestitke našoj Džejni, a također i kolegi Fahrudinu Biči koji ju je pripremao za takmičenje! Svaki uspjeh naših učenika i nastavnika je biser u nizu koji ukrašava ime naše Druge osnovne škole! Neka se biseri uspjeha nižu i dalje, a Džejni i kolegi Biči puno sreće na predstojećoj Olimpijadi!