KANTONALNO TAKMIČENJE IZ TJELESNOG I ZDRAVSTVENOG ODGOJA

Datum objave: 24.04.23 Objavio: Rialda Bibuljica

U sportskoj dvorani „Goran Čengić“ u utorak, 11. 04. 2023. godine, održane su finalne utakmice Kantonalnog takmičenja iz nastavnog predmeta Tjelesni i zdravstveni odgoj/ Sport, oblast Odbojka za učenike i učenice osnovnih i srednjih škola Kantona Sarajevo.

Od 58 odigranih utakmica u kojima je učestvovalo oko 700 učenika i učenica, učenici naše Druge osnovne škole osvojili su ubjedljivo prvo mjesto. Nakon odigranih utakmica, upriličena je svečana promocija i proglašenje pobjednika.

Direktorica Instituta za razvoj preduniverzitetskog obrazovanja Kantona Sarajevo, Senada Salihović, prisustvovala je svečanom proglašenju pobjednika i uručila medalje i pobjedničke pehare.

Naši dragi odbojkaši, od srca vam čestitamo na ovom velikom uspjehu i hvala vam što ste nas učinili ponosnim! Posebnu zahvalnost upućujemo našoj kolegici Adisi Divoš na ogromnom uspjehu koji je postigla zajedno sa svojim učenicima.