KANTONALNO TAKMIČENJE IZ VJERONAUKE

Datum objave: 8.04.23 Objavio: Rialda Bibuljica

U četvrtak, 30.3.2023. održano je Kantonalno takmičenje iz vjeronauke za učenike VIII razreda osnovnih škola sa područja Kantona Sarajevo. Takmičenje je realizirano u prostorijama Gazi Husrev-begove medrese, koja je i ovog puta otvorila svoja vrata za sve učenike i nastavnike. Uvodno ašere proučio je mr. sc. hadži-hfz. Nedim ef. Avdibegović, a gost uvodničar bio je i pomoćnik glavnog imama MIZ Sarajevo mr. hfz. Ammar ef. Bašić koji je poselamio sve prisutne. Učestvovalo je ukupno 46 učenika, među kojima i predstavnica naše Druge osnovne škole, Fatima Spahović.

Sa osvojenih 57,5 bodova Fatima se plasirala na 10. mjesto, što je odličan uspjeh za našu školu.

Čestitamo od srca učenici Fatimi Spahović i nastavniku Omeru Bajramoviću na ostvarenom plasmanu i predstavljanju Druge osnovne škole u najboljem svjetlu!