LOPOV UVIJEK BUDE OTKRIVEN

Datum objave: 26.11.20 Objavio: Rialda Bibuljica

“Lopov uvijek bude otkriven”

U četvrtak 29.10. I petak 30.10.2020. godine učenici šestog razreda naše škole učestvovali su u realizaciji ONLINE časa odjeljenske zajednice pod nazivom Prevencija maloljetničke delinkvencije „Lopov uvijek bude otkriven“. Ovaj čas je realizovan putem platforme Office 365 u timovima „Lopov uvijek bude otkriven“. Pri realizaciji časa imali smo podršku Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo, Visokog sudskog i tužilačkog vijeća Bosne I Hercegovine I Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo – Rad policije u zajednici. Učenici su naučili mnogo korisnih stvari, ali i uživali u interesantnom, poučnom i zanimljivom filmu, koje su pripremili pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova.

Drago nam je što su učenici i ove školske godine, uprkos svim okolnostima koji su otežale realizaciju nastavnog procesa, uspjeli učestvovati u ovom važnom i zanimljivom edukativnom projektu.