MojSan® DONIRAO SPUŽVE ZA BRISANJE ŠKOLSKIH TABLI

Datum objave: 13.10.23 Objavio: Rialda Bibuljica

MojSan® je domaći brand prisutan na cijelom tržištu BiH i jedan je od lidera na polju proizvodnje sistema za spavanje. U svojoj ponudi ima madrace, nadmadrace, jastuke, posteljine, latoflekse, krevete te druge proizvode iz asortimana za spavanje.

MojSan,koji je u vlasništvu kompanije Delibašić piluretani d.o.o. iz Kaknja, nije zaboravio našu školu i ove godine.

U srijedu, 11.10.2023.godine, u ime kompanije MojSan našu školu je posjetio Adi Medar i uručio donaciju koju čine 44 spužve za brisanje table. Da se podsjetimo, kompanija MojSan je više puta podržavala rad naše škole svojim značajnim doprinosom.

Zahvaljujemo se gospodinu Medar i kompaniji MojSan na značajnoj donaciji i želimo da i dalje nižu uspjehe u radu, kao i da uvijek budu svijetli primjer društveno odgovorne kompanije.

Pripremila: Amra Mešić