NABAVKA DVA LAPTOPA

Datum objave: 26.09.22 Objavio: Rialda Bibuljica

Potreba za digitalizacijom i modernizacijom nastave je u posljednje vrijeme mnogo važna. Trudeći se da učenicima i nastavnicima omoguće lakši i bolji pristup nastavnom procesu, Uprava škole na čelu sa direktorom mr. Almirom Ćeskom i ove godine obezbijedila je dva laptopa najnovije I5 generacije iz vlastitih sredstava u vrijednosti od 2.538,00 KM.

Laptopi su uručeni učenicima i nastavnicima u kabinetu bosanskog, hrvatskog, srpskog jezika i književnosti i u kabinetu likovne kulture i fizike. Time su osigurani bolji uvjeti za realizaciju i praćenje nastavnog procesa. Uprava škole je još jednom pokazala da osluškuje potrebe svojih uposlenika i nastoji obezbijediti što bolji i kvalitetniji odgojno-obrazovni proces.

Zahvaljujemo se Upravi škole i našem direktoru i nadamo se da će uložena sredstva pridonijeti još boljim rezultatima i uspjesima naših učenika.

Benjamin Frenklin: “Investicija u znanje donosi najbolje kamate”.

Pripremila: Irma Pamuk – Fejzić