NABAVKA LAPTOPA ZA KABINET NJEMAČKOG JEZIKA

Datum objave: 29.12.21 Objavio: Rialda Bibuljica

Korištenje kompjutera i interneta u nastavi je u praksi većine učitelja i nastavnika još i prije vremena pandemije. Nakon online nastave i izazova koje je ona donijela, ova praksa je postala svakodnevnica, tako da se danas ne realizuje gotovo nijedan čas bez upotrebe laptopa i projektora.

Da bi olakšao rad svojim uposlenicima i omogućio učenicima kvalitetniji nastavni proces, naš direktor, gospodin Almir Ćesko je iz vlastitih sredstava obezbijedio novi laptop za kabinet njemačkog jezika. Ovo nije prvi put da naš direktor ulaže vlastita sredstva i nabavlja potrebnu opremu za nastavu.

Teška vremena otkrivaju velike ljude, koji čine velike geste. Ovim prilogom želimo se zahvaliti našem direktoru koji na prvo mjesto uvijek stavlja učenike i uposlenike škole, nastojeći im učiniti boravak u školi što lakšim i ljepšim. Neka ovo dobro djelo bude teško na vagi dobrih djela, a nama neka bude podsticaj da radimo još više i bolje za naše učenike i našu budućnost.