NABAVKA NOVE RAZGLASNE OPREME

Datum objave: 27.12.23 Objavio: Rialda Bibuljica

Uposlenici i učenici Druge osnovne škole uvijek se trude da svojim trudom i kreativnošću privuku pažnju šire zajednice. Nastojimo da sve bitne datume obilježimo prigodnim programom i svečanim priredbama. Posjetitelji naših manifestacija sigurno su uvijek puni impresija i zadovoljni odlaze kući.

Da bi priredbe i drugi vidovi manifestacija bile realizirane bez teškoća, uprava škole je iz vlastitih sredstava izvršila nabavku nove razglasne opreme koja uključuje: audio miksetu, mikrofone i popratni pribor u vidu stalaka i kablova. U ove svrhe utrošeno je 3.397,36 KM. Cilj ove nabavke bio je da se obnovi dosadašnja već dotrajala razglasna oprema, te da se obezbijede uslovi za kvalitetniju prezentaciju umjetničkog programa, da se čujemo jasnije i glasnije!

Ovom prilikom želimo se zahvaliti direktoru škole Ćesko Almiru na uloženim sredstvima i nabavljenoj opremi, kao i na stalnom unapređivanju uslova za rad uposlenicima i učenicima naše Druge osnovne škole.