O B A V I J E S T

Datum objave: 26.04.19 Objavio: admin

U nedjelju, 28. aprila 2019. godine pravoslavci širom svijeta obilježavaju svoj najveći praznik –Vaskrs.

Koristimo se prilikom da svim učenicima, njihovim roditeljima i uposlenicima, pripadnicima pravoslavne vjeroispovijesti, čestitamo nastupajući Vaskrs i poželimo dobro zdravlje, porodičnu sreću i dalji uspjeh u radu.

Podsjećamo, da je u skladu sa školskim kalendarom za 2018/2019. godinu, u ponedjeljak, 29.4.2019. godine u svim osnovnim i srednjim školama na području Kantona Sarajevo nenastavni i neradni dan.

Hrasnica, 26.4.2019.

Uprava škole