Datum objave: 30.08.19 Objavio: admin

Poštovani roditelji, polazak u prvi razred osnovne škole veliki je korak za vaše dijete, ali i za vas, pa bi se za ovaj veliki dan trebalo posebno pripremiti. Od prvog dana važno je da se polazak u školu veže za radosne trenutke. S tim ciljem, obavještavamo roditelje naših budućih prvačića da će svečani prijem prvačića biti upriličen u ponedjeljak, 2.9.2019. godine u fiskulturnoj sali škole, sa početkom u 11:00 sati. Roditeljski sastanak za roditelje učenika prvih razreda, bit će održan istog dana sa početkom u 14:00 sati.

NAPOMENA: Želimo informisati roditelje prvačića čija će djeca u septembru školske 2019/2020. godine pohađati prvi razred da ne kupuju školske torbe.

Općina Ilidža će u utorak, 3.9.2019. godine na svečanom prijemu našim budućim prvačićima na poklon dodijeliti anatomske ruksake i dio školskog pribora u JU „KSiRC“ Ilidža sa početkom u 14:00 sati. Polazak je planiran ispred JU „Druga osnovna škla“ Ilidža/Hrasnica u 13:20 sati, autobusom sa oznakom broj 1.

Hrasnica, 28.8.2019. godine                                                                                       Uprava škole