Datum objave: 10.04.20 Objavio: admin

U nedjelju, 12. aprila 2020. godine katolici širom svijeta obilježavaju svoj najveći praznik – Uskrs.

Koristimo se prilikom da svim učenicima, njihovim roditeljima i uposlenicima, pripadnicima katoličke vjeroispovijesti, čestitamo nastupajući blagdan i poželimo dobro zdravlje, porodičnu sreću i dalji uspjeh u radu.

Podsjećamo, da je u skladu sa školskim kalendarom za 2019/2020. godinu, u ponedjeljak, 13.4.2020. godine u svim osnovnim i srednjim školama na području Kantona Sarajevo nenastavni dan, i s tim u vezi pomenutog dana nastavni proces neće biti realizovan.

Hrasnica, 10.04.2020.

Uprava škole