Obilježen Dan dječije radosti

Datum objave: 13.01.20 Objavio: admin

U ponedjeljak 30.12. 2019. godine u multimedijalnoj sali Druge osnovne škole održana je priredba povodom Dana dječije radosti za polaznike Produženog boravka i djecu uposlenika Druge osnovne škole.

Priredba je počela u 17:00 sati, a za prigodan program pobrinuli su se drugari iz Produženog boravka sa svojim učiteljicama Fatkom Subašić i Lejlom Sarajkić. Naši maleni drugari su pjesmom i plesom izmamili osmijehe na lica svih prisutnih, a prezentiran je i kratki video o  aktivnostima učenika koji pohađaju Produženi boravak. Nakon pripremljenog programa pojavio se i najdraži gost ove priredbe: Djed Mraz. On je podijelio novogodišnje paketiće učenicima iz Produženog boravka kao i djeci uposlenika naše škole. Zahvaljujemo se učiteljicama i dječici iz produženog boravka na lijepom programu i želimo im još mnogo veselih nastupa i sve najljepše u Novoj godini!