OGLEDNI ČAS IZ TJELESNOG ODGOJA

Datum objave: 31.10.21 Objavio: Rialda Bibuljica

U srijedu 6.10.2021. godine održan je ogledni čas iz predmeta Tjelesni odgoj. Realizator časa bila je kolegica Amira Kovačević u odjeljenju V-2 razreda.

Poznato je da se učenici uvijek raduju časovima Tjelesnog odgoja, a naročito kad je nastavna jedinica Poligon spretnosti. Nakon vježbi zagrijavanja, učenici su imali priliku da urade niz vježbi koje su bile sastavni dio poligona. Vježbe su bile raznovrsne i obuhvatale različite skupine mišića. Učenici su uvježbavali svoju brzinu i spretnost u obavljanju vježbi, a pritom uživali u igri i natjecanju. Nakon poligona, učenici su čas završili vježbama istezanja i uputili se u svlačionice. Ispunjeni su svi ciljevi i zadaci časa. Nastavnica Amira Kovačević je rukovodeći ovim časom pokazala veliku stručnost i ozbiljnost u pristupu učenicima i sve vrijeme je brinula o njihovoj sigurnosti. Čestitamo kolegici Amiri na uspješno održanom oglednom času i želimo joj puno sreće i uspjeha u daljem radu!