Općinsko takmičenje iz fizike

Datum objave: 30.04.20 Objavio: admin

U petak 06. marta 2020. godine u Četvrtoj gimnaziji Ilidža održano je Općinsko takmičenje učenika osnovnih škola iz fizike. Pokrovitelj takmičenja je Općina Ilidža i načelnik prof.dr. Senaid Memić, a organizator Služba za obrazovanje, kulturu, sport i informisanje.

Takmičilo se ukupno 60 učenika osmih i devetih razreda. Drugu osnovnu školu predstavljale su: Imamović Amina, Berilo Naida i Dević Nejla iz osmih razreda i Ahmetović Emina, Ibrahimović Emina i Fočo Nuh u kategoriji devetih razreda. Učenice osmog razreda postigle su ekipno drugo mjesto, a ekipa devetih razreda osvojila je peto mjesto. Ukupan plasman druge osnovne škole na Općinskom takmičenju iz fizike jeste treće mjesto.

Čestitamo učenicama i učeniku te nastavnici Mirsadi Žiko na ovom značajnom uspjehu!