POČETAK ŠKOLSKE GODINE UZ ČOKOLADNO MLIJEKO

Datum objave: 4.10.23 Objavio: Rialda Bibuljica

Domaća mljekara “Mlijekoprodukt”, koja posluje u okviru regionalnog lidera, kompanije Imlek, odlučila je uljepšati početak nove školske godine i počastiti naše učenike svojim čokoladnim mlijekom Moja Kravica, proizvodom koji sve generacije rado konzumiraju.

Dana 13.09.2023. godine, u saradnji sa Sportskim igrama mladih i Vijećem roditelja, izvršena je podjela čokoladnog mlijeka Moja Kravica u svim razredima i odjeljenjima naše škole.

Pored toga što su se lijepo počastili, naši učenici su dobili priliku svjedočiti društveno korisnoj aktivnosti naše domaće firme. Nadamo se da će među našim učenicima stasati budući vlasnici i direktori kompanija koji će u budućnosti svojim djelovanjem činiti dobro i pisati lijepe priče.

Zahvaljujemo se Sportskim igrama mladih, Vijeću roditelja, mljekari „Mlijekoprodukt“ i kompaniji Imlek na slatkoj donaciji koja je uveselila i zasladila početak školske godine u našoj školi.

Pripremila: Amra Mešić