POKLONI ZA NAŠE UČENIKE

Datum objave: 15.09.19 Objavio: admin

Na samom početku nove školske godine, naši učenici su imali priliku da se raduju lijepim i ukusnim poklonima. Predstavnici Nove Vite su posjetili veliki broj osnovnih škola i učenike obradovali omiljenim napitkom.Nova Vita je i ove školske godine pripremila prigodna iznenađenja za učenike od prvog do petog razreda naše škole, koji su na poklon dobili raspored časova i po jedno pakovanje Nove Vite.

Naš poznati brend je obogatio svoj asortiman, a svojim kupcima ponudio nove okuse. Kroz slične aktivnosti kompanija se želi još više približiti domaćim potrošačima. Generalni cilj je da se ukaže na kvalitetan domaći proizvod.

Zahvaljujemo se na poklonima za naše učenike i nadamo se nastavku saradnje, jer su djeca naša najveća radost.