Posjeta Danu otvorenih vrata Treće gimnazije u Sarajevu

Datum objave: 21.05.19 Objavio: admin

Učenici devetih razreda Druge osnovne škole su 27.04.2019. godine u pratnji nastavnice Podgorica Edine posjetili Dan otvorenih vrata Treće gimnazije u Sarajevu. Ovaj događaj osmišljen je kao prezentacija škole potencijalnim budućim učenicima. Domaćini su organizirali brojne sadržaje među kojima bismo izdvojili sportska takmičenja, laboratorijske vježbe, dramske predstave, bogat zabavni program koji su upotpunili i gosti sa estrade. Uz pobrojano, učenici Treće gimnazije priredili su i humanitarni bazar s ciljem da se prikupljenim sredstvima pomogne odlazak na maturalnu ekskurziju učenicima koji to nisu u mogućnosti. Naši učenici su sa interesovanjem pratili prezentirane sadržaje i nadamo se da će neki od njih ovu školu odabrati za nastavak svoga školovanja.