POSJETA KINU UČENIKA PRVOG RAZREDA

Datum objave: 5.02.24 Objavio: Rialda Bibuljica

U petak, 8.12.2023. godine, učenici prvog razreda naše škole posjetili su kino CineStar i tom prilikom uživali u projekciji animiranog filma „Pačija posla“. Pratnja učenicima su bile učiteljice Azra Nikšić, Sanela Muzur i Lejla Ćatić.

Animirana komedija „Pačija posla“ je zanimljiva priča o pačijoj porodici koja bježeći od dosade i rutine života odlučuje  napraviti pozitivne promjene i krenuti na putovanje koje će im promijeniti život. U toplom i ugodnom ambijentu kina, uz kokice i sok, učenici su zajedno sa pačijom porodicom širili vidike i učili o snazi odluke, prijateljstvu i važnosti porodice.

Zahvaljujemo se našim učiteljicama što su odabrale predivan i poučan animirani film koji je obilježio prvu posjetu kinu naših najmlađih učenika.

„Ja nikad ne podučavam svoje učenike; ja im samo pokušavam pružiti uvjete u kojima oni mogu učiti.“  (Albert Einstein)

Pripremila: Amra Mešić