PREDAVANJE ZA UČENICE ŠESTOG RAZREDA U OKVIRU ALWAYS PROGRAMA

Datum objave: 25.03.21 Objavio: Rialda Bibuljica

Svake školske godine Agencija Grey worldwide organizira predavanja za učenice šestih razreda o promjenama koje prate njihovu dob u fizičkom i psihičkom smislu. Predavanja se održavaju u saradnji sa Ministarstvom odgoja i obrazovanja, a pod pokroviteljstvom kompanije Procter & Gamble.

Kako je to i dosad bila praksa, u martu ove godine održano je online predavanje za učenice čiji su roditelji dali saglasnost za prisustvo ovoj edukaciji. Realizator edukacije bila je Selena Ćevriz, a za učenice su pored edukativnog i promotivnog materijala pripremljeni i poklon paketi higijenskih proizvoda kompanije Procter & Gamble.

Zahvaljujemo se Agenciji Grey worldwide i kompaniji Procter & Gamble na ovom korisnom predavanju!