PROJEKAT SANACIJE I UREĐIVANJA ŠKOLSKIH PROSTORIJA

Datum objave: 25.10.22 Objavio: Rialda Bibuljica

Škola kao odgojno-obrazovna ustanova u središte svog djelovanja stavlja nastavu i nastavne procese. Da bi se stvorilo pozitivno okruženje koje će poticajno djelovati na naše učenike i na cjelokupnost procesa učenja i poučavanja u školi, važno je obezbijediti sigurne i ugodne školske prostorije. Uređenje školskog prostora je vrlo bitan faktor za neometano odvijanje nastave i nastavnog procesa.

Uprava škole je i ove godine izdvojila značajna sredstva za renoviranje i sanaciju naših školskih prostorija. Radovi na održavanju školskih prostorija, instalacija i dodatno opremanje provodi se svake godine. Ove školske godine smo uradili mnogo značajnih stvari koje će našim učenicima i nastavnicima olakšati boravak u školi i učiniti ga ugodnijim. Ovdje ćemo prezentirati dosad urađeno:

• restauracija zidova u svlačionicama;
  • krečenje prostorija u produženom boravku;
  • krečenje ulaznog hola i portirnice škole;
  • zamjena utičnica, šaltera i sijalica u portirnici i u prostorijama produženog boravka;
  • zamjena umivaonika i sifona u toaletu za osoblje škole;
  • ugradnja automatskih osigurača u glavnoj kutiji škole;
  • ugradnja automatskih osigurača u produženom boravku;
  • ugradnja sušila u muškom toaletu;
  • zamjena termoglava u prostorijama produženog boravka;
  • zamjena termostata u bojleru u ženskom nastavničkom toaletu;
  • zamjena česmi u ženskom učeničkom toaletu;

Ovaj projekat je još jedan u nizu značajnih projekata koji je uspješno realiziran zahvaljujući Upravi škole i našem direktoru mr. Almiru Ćeski.

Zahvaljujemo se od srca! I idemo dalje!

Aleksandar Veliki: “Ništa nije nemoguće za onoga ko ima volju pokušati.”

Pripremila: Irma Pamuk-Fejzić