Projekt Građanin takmičenje 2019.

Datum objave: 8.04.19 Objavio: admin

Učenici sedmih razreda naše Druge osnovne škole su i ove godine uzeli učešće u takmičenju iz oblasti građanskog obrazovanja/demokratije i ljudskih prava, Projektu Građanin, koje je održano u subotu 30.3.2019. godine u prostorijama Richmond Park Međunarodne osnovne škole Ilidža. Naši učenici obradili su problem „Vršnjačko nasilje u školi“ i svojim radom, kao i prezentiranjem pripremljenog materijala osvojili su sjajnih 770 bodova i naravno, prvo mjesto na nivou općine Ilidža. Pobrojat ćemo imena ove vrijedne ekipe: Adna Maslo, Faris Laličić, Nejra Mujezinović, Nejla Dević, Samela Jugo, Davud Čaušević, Nejra Salihović, Amina Imamović, Dalila Veladžić i Hana Hukara. Na čelu je stajala i odlično pripremila učenike naša nastavnica Adisa Musić.

Od srca čestitamo vrijednim učenicima i nastavnici Adisi sa željom da i Kantonalno takmičenje prođe sa odličnim plasmanom!