SARAJEVO, GRADE MOJ!

Datum objave: 4.05.23 Objavio: Rialda Bibuljica

Ljubav prema voljenom gradu Elvin Tahirović, učenik IX-1 razreda Druge osnovne škole, iskazao je na najljepši mogući način- pisanom riječju, stihom koji svjedoči o trajnim vrednotama i neprolaznoj sarajevskoj ljepoti.

Maarif International Schools raspisuju konkurs za literarni rad na temu: “Sarajevo, grade moj” na koji se Elvin prijavljuje i osvaja PRVO mjesto.

Danas, (srijeda, 03.5.2023.) je upriličena dodjela nagrada najzapaženijim literarnim radovima.

Mastilo i pero našeg Elvina poslali su jedinstvenu poruku poklanjajući Sarajevu pobjedu nad prolaznošću, ali i poruku svim ljudima koji ga vole i osjećaju svojim.

Elvinu upućujemo iskrene čestitke, njegovi stihovi su dokaz i svjedok ljubavi prema Sarajevu, ali i njegovom neupitnom daru i talentu!

Elvine, bravo!

Pripremila: Izeta Aljović