Školski sport Kantona Sarajevo

Datum objave: 13.01.20 Objavio: admin

U ponedjeljak 16.12.2019. godine u sportskoj dvorani Centra Skenderija održano je završno takmičenje za dječake u odbojci i fudbalu osnovnih škola Kantona Sarajevo u okviru projekta Ministarstva kulture i sporta i Sportskog saveza Kantona Sarajevo pod nazivom ,,Školski sport Kantona Sarajevo”.

Odbojkaška reprezentacija Općine Ilidža u odbojci osvojila je odlično 1. mjesto. Ispred naše škole takmičili su se: Aldin Fazlagić, Aner Ajdinović, Kenan Herić i Hamza Fočo. Voditelj odbojkaške reprezentacije bila je naša Adisa Divoš.
Fudbalsku reprezentaciju Općine Ilidža, koja je postigli 3. mjesto činili su: Šeremet Bakir (Prva osnovna škola), Ersan Glušac i Irhad Hujdur (Druga osnovna škola), Ajdin Bublin i Tarik Karić (Četvrta osnovna škola), Mirza Pupalović (Peta osnovna škola), Ali Pašić , Davud Alibašić i Vedad Alibašić (Šesta osnovna škola), Imran Čustović (Osma osnovna škola), Seid Pramenković (Deveta osnovna škola). Trener fudbalske reprezentacije Općine Ilidža bio je Samir Sejfić.
Upućujemo iskrene čestitke reprezentativcima Ilidže sa željom da se njihovi uspjesi i dalje nižu!