SPORTSKO TAKMIČENJE IZ STONOG TENISA ZA MATURANTE

Datum objave: 15.03.23 Objavio: Rialda Bibuljica

Srednja poslovna škola u saradnji sa učenicima i nastavnicima Osnovne škole “Mehmed Handžić” organizirala je sportsko takmičenje iz stonog tenisa, za  maturante osnovnih škola sa područja općine Ilidža. Takmičenje je održano u prostorijama Osnovne škole “Mehmed Handžić” u utorak 7.3.2023. godine.

Oko 80 učenika i nastavnika prisustvovalo je pomenutoj sportskoj aktivnosti. Našu školu predstavljali su učenici devetih razreda: Asja Hadžić, Hana Vrabac, Selma Muharemović, Afan Fočo, Imran Gadžo i Bakir Bajić u pratnji nastavnika Mirze Valjevca.

Ovo je bila jedna lijepa prilika za druženje i natjecanje ilidžanskih osnovaca, a naši učenici su osvojili ekipno 4. mjesto.

Zahvaljujemo se organizatorima na pozivu, kao i našim učenicima i kolegama na predstavljanju Druge osnovne škole na ovom sportskom takmičenju.