SVIJET NA ZIDU – POKLON NAŠEG UČENIKA ZA KABINET GEOGRAFIJE

Datum objave: 7.02.23 Objavio: Rialda Bibuljica

U nizu poduhvata unapređenja prostorija i nastavnih sredstava Druge osnovne škole, o kojima smo vas ranije izvještavali, naročito se ističe novina u kabinetu geografije. Naš učenik Hodžić Hamza iz odjeljenja  VI-1 je donirao tapetu – kartu svijeta koja je uljepšala centralni dio kabineta geografije. Kolege Fako Ibro i  Enver Čaušević su već postavili kartu na zid kabineta.

Ovaj poklon nas je mnogo obradovao, dijelom zbog uređenog kabineta, ali više što smo osjetili da naši učenici vole svoju školu, doživljavaju je kao svoju i žele da doprinesu njenoj ljepoti i funkcionalnosti.

Ovim putem želimo se zahvaliti našem Hamzi i njegovim roditeljima na ovom divnom poklonu! Zahvalnost vam duguju i svi učenici kojima će ova karta pomoći u učenju.