TAKMIČENJE “UPOZORAVANJE NA OPASNOST OD MINA”

Datum objave: 27.11.22 Objavio: Rialda Bibuljica

Naša škola je i ove školske godine nastavila da ostvaruje zavidne rezultate na različitim takmičenjima zahvaljujući našim vrijednim učenicima i njihovim nastavnicima.

U petak, 18. 11. 2022. godine u prostorijama MZ Ilidža održano je XXIII općinsko takmičenje učenika osnovnih škola “Upozoravanje na opasnost od mina”. Našu školu su predstavljali učenici: Nejla Palo VII-2 razreda, Sajra Aljović VII-3 razreda, Anes Redžić VII-1 razreda. Zamjenski  član pobjedničke ekipe bio je učenik Kerim Đipa VII-1 razreda. Koordinator za pripremu takmičarske ekipe bila je učenica Nerma Salihović VIII-4 razreda. Naše učenike za ovo takmičenje pripremao je nastavnik Nermin Vatrić. Učenici su na ovom takmičenju ostvarili sjajan rezultat osvojivši PRVO mjesto.

Čestititamo našim vrijednim učenicima i nastavniku Nerminu na sjajnom rezultatu i želimo im mnogo sreće na predstojećem kantonalnom takmičenju.

Pripremila: Irma Pamuk – Fejzić