USPJEŠNO OKONČANA JOŠ JEDNA HUMANITARNA AKCIJA

Datum objave: 11.10.22 Objavio: Rialda Bibuljica

Krajem mjeseca septembra Vijeće roditelja Druge osnovne škole pokrenulo je humanitarnu akciju za pomoć učenici sedmog razreda Nini Oroz. Ovo je još jedna u nizu uspješno realiziranih humanitarnih akcija koje su za cilj imale prikupljanje sredstava kojima bi se omogućio odlazak na liječenje našoj učenici. Podsjećamo, Nina se već duži niz godina bori sa metabolitičkim sindromom koji joj otežava rad jetre, štitne žlijezde i uzrokuje joj dijabetes.

U okviru ove humanitarne akcije prikupljeno je ukupno 2.425,00 KM. Ovom prilikom želimo se zahvaliti svim roditeljima, učenicima i uposlenicima Druge osnovne škole koji su uzeli učešća u ovoj humanitarnoj akciji i na ovaj način omogućili Nini i njenoj majci da nastave sa liječenjem u Univerzitetskoj bolnici Koc u Istanbulu.

Dobri ljudi čine toplom sobu bez peći, krova i prozora. Oni svojim srcima griju cijeli svijet! Hvala vam što toplinom svojih srca grijete i nas!