XXV OPĆINSKO TAKMIČENJE IZ PRUŽANJA PRVE POMOĆI

Datum objave: 16.03.24 Objavio: Rialda Bibuljica

U subotu 09.03.2024. godine u Prvoj osnovnoj školi Ilidža održano je 26. općinsko takmičenje iz pružanja prve pomoći. Učešće je uzelo 13 ekipa, od kojih je 5 ekipa u kategoriji omladine i 8 ekipa u kategoriji podmladka, te više od 50 volontera i profesionalaca koji su pomogli u realizaciji takmičenja.

Ekipu naše škole sačinjavali su: Nadža Hadžić, Džana Drkić, Zerina Suljević, Azra Hodžić, Nejla Tutun i Bakir Laličić, a za takmičenje ih je pripremala nastavnica Edisa Subašić.

S ponosom se možemo pohvaliti da je ova vrijedna ekipa osvojila PRVO MJESTO u kategoriji osnovnih škola!

Čestitamo našim vrijednim učenicima i kolegici Edisi Subašić na ostvarenom fantastičnom plasmanu! Želimo im mnogo sreće i uspjeha na predstojećem kantonalnom takmičenju!