Zakonski i podzakonski akti

Datum objave: 21.01.21 Objavio: Rialda Bibuljica

Udruženje “DUGA” je kreiralo dva značajna dokumenta. U prilogu vam se nalaze linkovi dopisa s više informacija o Vodiču za roditelje djece predškolskog uzrasta i Smjernicama za planiranje inkluzivne tranzicije u obrazovanju. Nadamo se da će njihovo korištenje doprinijeti kvalitetnoj tranziciji učenika/ca.

1. Duga – informacije (web stranica)

2. Duga – informacije (facebook)

1. Saopćenje za javnost

2. Takmičenje u pisanju o prirodi