ZIMSKA ČAROLIJA NA LEDU

Datum objave: 22.01.23 Objavio: Rialda Bibuljica

Zima je godišnje doba koje sa sobom donosi puno čarolija. A gdje je čarolija, tu je i dobro raspoloženje. Općina Ilidža je odlučila i ove zime svojim stanovnicima omogućiti uživanje u čarima ledne plohe. Pored ledene plohe namijenjene ljubiteljima klizanja u Velikom parku na Ilidži, posjetioci mogu uživati i u ledenom toboganu.

Zimsku čaroliju u Velikom parku na Ilidži posjetili su i naši učenici sa dodatne nastave iz engleskog jezika zajedno za nastavnicom Edinom Podgoricom. Predan, vrijedan i posvećen rad koji su učenici pokazali na dodatnoj nastavi u ovom polugodištu, nastavnica Edina je željela zaokružiti jednim prelijepim druženjem na lednoj plohi. Radost, uživanje i dobro raspoloženje ovim druženjem najbolje nam prikazuju i fotografije koje su ispunjene osmijesima naših učenika.

Pripremila: Irma Pamuk-Fejzić