NABAVLJENE NOVE ŠKOLSKE TABLE ZA REKONSTRUISANE KABINETE U JU “DRUGA OSNOVNA ŠKOLA” ILIDŽA/HRASNICA

Datum objave: 26.08.24 Objavio: Rialda Bibuljica

JU Druga osnovna škola sa zadovoljstvom obavještava učenike i njihove roditelje da su nabavljene tri nove školske table za rekonstruisane i novoopremljene kabinete za fiziku, hemiju i biologiju. Vrijednost ove nabavke iznosi 2.034,40 KM.

Ova nabavka je realizovana uz pomoć vlastitih sredstava koje je škola ostvarila. Nove školske table značajno će unaprijediti nastavno okruženje, omogućavajući učiteljima efikasnije predstavljanje gradiva i pružajući učenicima bolje uslove za učenje.

Zadovoljstvo nam je što možemo unaprijediti obrazovne resurse i doprinositi kvalitetnijem obrazovanju. Nadamo se da će ove promjene pozitivno uticati na obrazovni proces i iskustvo naših učenika.