NOVE SPUŽVE ZA UČIONICE U DRUGOJ OSNOVNOJ ŠKOLI

Datum objave: 30.09.24 Objavio: Rialda Bibuljica

Nova školska godina je počela i nastavlja se školski rad uobičajenom rutinom. Za novu školsku godinu stigle su nam i nove spužve za brisanje tabli. Donacija je to našeg dugogodišnjeg partnera i donatora, firme MojSan koja će olaškati školski rad nastavnicima i učenicima.

Da napomenemo, MojSan® je brand koji je sinonim za pojam “domaće a kvalitetno” i u vlasništvu je kompanije Delibašić poliuretani d.o.o. iz Kaknja, gdje im se nalaze i proizvodni pogoni. Prisutni su na cijelom tržištu BiH i jedan od lidera na polju proizvodnje sistema za spavanje sa ciljem intenzivnijeg širenja na regionalnom nivou.

Zahvaljujemo od srca timu MojSan na ovoj značajnoj pomoći i želimo im još mnogo uspjeha u životu i radu!