ODRŽAN OGLEDNI ČAS IZ ENGLESKOG JEZIKA

Datum objave: 19.04.22 Objavio: Rialda Bibuljica

U ponedjeljak 12.4.2022. godine održan je ogledni čas iz engleskog jezika u odjeljenju VI-1 razreda. Realizator časa bila je nastavnica Mihra Srebrenica – Crnčević. Tema ovog časa bio je Sunčev sistem. Učenici su imali priliku sa nastavnicom razgovarati o planetama Sunčevog sistema, njihovim nazivima i osobinama. Na ovaj način su pokazali svoje zavidno znanje iz engleskog jezika, kao i znatiželju za učenjem novih pojmova i sadržaja.

Nastavnica Mihra je koristila različite metodske postupke, međupredmetnu korelaciju i savremena nastavna sredstva da bi učenicima približila ovu nastavnu jedinku. Čas je bio vrlo dinamičan i produktivan. Ostvareni su svi postavljeni ciljevi i ishodi časa, a učenici su također uživali u radu.

Ovom oglednom času prisustvovali su direktor škole Almir Ćesko, pomoćnik direktora Emil Kalić i pedagogica Indira Memić. Čestitamo nastavnici Mihri na uspješno realizovanom stručnom usavršavanju i želimo joj puno sreće i uspjeha u daljem radu!